TR UÇUŞA UYGUNLUK

Mükemmel sonuçlar için profesyonellerle çalışın!
Havacılık alanında deneyimli uzmanlarımız size emniyetli, uçuşa elverişli sistemler tasarlamak ve
geliştirmek konusunda yardımcı olmaya hazırlar.

Tasarım ve Sertifikasyon Eğitimleri

TR UÇUŞA UYGUNLUK, bilgi birikiminizi en üst düzeye taşıyabilecek, alanında uzman çalışanları ile eğitim ve seminerler vermektedir.

tr uçuşa elverişlilik

Hava Aracı Sertifikasyon ve Uçuşa Elverişlilik

TR Uçuşa Uygunluk, havacılık alanındaki projelerde Sertifikasyon, Ön Uçuşa Elverişlilik ve Sürekli Uçuşa Elverişlilik Desteği ve Danışmanlığı sağlamaktadır.

previous arrow
next arrow

TR Uçuşa Uygunluk Belgelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi, 4 Ekim 2018 tarihinde uçuşa elverişlilik ve sertifikasyon alanlarında faaliyet göstermek üzere %100 Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) iştiraki olarak kurulmuştur.

TR Uçuşa Uygunluk Belgelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi, 4 Ekim 2018 tarihinde uçuşa elverişlilik ve sertifikasyon alanlarında faaliyet göstermek üzere %100 Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) iştiraki olarak kurulmuştur. Havacılık ve Savunma Sanayiinde projeler yürüten firmalara tasarım, sertifikasyon ve uçuşa elverişlilik konularında destek vermektedir. Toplamda 300 yılın üzerinde havacılık ve savunma sanayii tecrübesine sahip uzman kadrosuyla aşağıdaki konularda teknik destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilmektedir. Hava Aracı Sertifikasyonu, Ön Uçuşa Elverişlilik ve Sürekli Uçuşa Elverişlilik Faaliyetleri (Part 21, ETSO/TSO, vb.)

Tasarım, Sertifikasyon ve Uçuşa Elverişlilik Eğitimleri (Savunma Sanayii Akademi ile Uçuşa Elverişlilik Eğitimleri İşbirliği) Tasarım, Sistem Mühendisliği ve Kalifikasyon Süreçleri Danışmanlığı Havacılık ve Savunma Sanayii projelerinde aşağıdaki konular kapsamında tasarım, kalifikasyon ve hava/kara aracı entegrasyonu için destek verilmektedir. Yapısal Sistemler, Mukavement ve Yapısal Testler Uçuş Performans, İtki ve Dinamik Sistemler Aviyonik Sistemler Tasarımı Emniyet (SAE-ARP-4761/4754, MIL-STD-882, ISO26262) süreçleri desteği ve eğitimleri Sürekli Uçuşa Elverişlilik Süreçleri (Part-145/147) DO-178C Yazılım ve DO-254 Donanım Tasarımı ve İlgili Eğitimler DO-160 ve MIL-STD-810 Çevresel Kalifikasyon Desteği Sistem Mühendisliği Süreçleri ve Eğitimleri.Hava Aracı Sertifikasyon, Ön Uçuşa Elverişlilik ve Sürekli Uçuşa Elverişlilik Desteği/Danışmanlığı​

TR UÇUŞA UYGUNLUK HİZMETLERİ A.Ş.
Mükemmel sonuçlar için profesyonellerle çalışın!

Danışmanlık Hizmetleri

TR Uçuşa Uygunluk, bilgi birikiminizi en üst düzeye taşıyabilecek yeteneklere ve uzmanlıklara sahip, alanında deneyimli çalışanları ile eğitim ve seminerler vermektedir.

Sertifikasyon Hizmetleri

TR Uçuşa Uygunluk A.Ş., havacılık alanındaki projelerde çözüm ortağı olduğu firmalara Sertifikasyon, Ön Uçuşa Elverişlilik ve Sürekli Uçuşa Elverişlilik Desteği/Danışmanlığı sağlamaktadır.

Eğitim & Seminerler

TR Uçuşa Uygunluk A.Ş. savunma ve havacılık alanındaki sivil ve askeri projelerde Sistem Mühendisliği ve Kalifikasyon süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Etkinlik kayıt formu için tıklayınız.

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Havacılık endüstrisinde harika bir kariyer yapmak mı istiyorsunuz? TR UÇUŞA UYGUNLUK, mükemmelik ve ödünsüz kalite değerlerine kendisini adamış yetenekli ve istekli çalışan adayları aramaktadır. Şu an çeşitli rollerde görev almak üzere adaylar arıyoruz! Bu nedenle sizin için uygun bir rol olup olmadığını kontrol etmek için aşağıda bulunan açık pozisyonları kontrol etmenizi öneririz.


  TR Uçuşa Uygunluk Belgelendirme Hizmetleri Anonim Şirketi,
  Havacılık alanında deneyimli uzmanlarımız size emniyetli ve uçuşa elverişli sistemler tasarlamak ve geliştirmek konusunda yardımcı olmaya hazırlar! Bizimle hemen iletişime geçin ve size hangi hizmetleri sunabileceğimizi öğrenin.

  Telefon

  +90 (312) 210 18 58

  Adres

  Üniversiteler, Teknokent TAI Ar-Ge Binası, 06800 ODTÜ Teknokent/Çankaya/Ankara, Türkiye

  E-posta

  info@tr-ue.com