Silah Sistemleri Entegrasyonu Uçuşa Elverişlilik Çözümleri:

TR Uçuşa Elverişlilik Hizmetleri A.Ş. olarak Silah Sistemleri Entegrasyonu \"Uçuşa Elverişlilik Çözümleri\" sunmak üzere ekibimizi güçlendirdik:

– Silah Sistemleri Entegrasyonu Uçuşa Elverişlilik Sertifikasyonu: * MIL-HDBK-516, DEF STAN, ADS-44-HDBK, ADS-45-HDBK vb.

– Silah Sistemleri Entegrasyonu için Sistem Mühendisliği ve Kalifikasyon Faaliyetleri: * Gereksinimlerin, Entegrasyon Aktivitelerinin, Uyum Yöntemlerinin, Test ve Doğrulama Faaliyetlerinin Tanımlanması ve Yönetilmesi, * MIL-HDBK-1763, MIL-HDBK-244, ADS-45-HDBK, MIL-STD-1760, MIL-STD-1289, MIL-STD-810 vb

HİZMETLERİMİZ

Danışmanlık Hizmetleri:

TR Uçuşa Uygunluk, bilgi birikiminizi en üst düzeye taşıyabilecek yeteneklere ve uzmanlıklara sahip, alanında deneyimli çalışanları ile eğitim ve seminerler vermektedir.

Sertifikasyon Hizmetleri:

TR Uçuşa Uygunluk A.Ş., havacılık alanındaki projelerde çözüm ortağı olduğu firmalara Sertifikasyon, Ön Uçuşa Elverişlilik ve Sürekli Uçuşa Elverişlilik Desteği/Danışmanlığı sağlamaktadır.

Eğitim & Seminerler:

TR Uçuşa Uygunluk A.Ş. savunma ve havacılık alanındaki sivil ve askeri projelerde Sistem Mühendisliği ve Kalifikasyon süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.